Czy to może być jakieś uczulenie?

Witam, od roku mam pewien problem skórny. Pojawiają mi się nagle czerwone plamki głównie na łydkach, mniej na stopach,na udach bardzo rzadko. Nie mam na nic uczulenia. Pojawiają się nagle,jest ich bardzo dużo i nagle też znikają, nie siedzą,nie bolą ani nie są "wypukłe" po prostu strasznie wyglądają. Wyniki krwi w porządku.. Czy to jakieś uczulenie? Zasnatawia mnie to,ponieważ nigdzie więcej niż na nogach się nie pojawiają. Dodam tez,że się nie opalam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.