Czy to może być oznaka poronienia?

Witam. Mam ogromny problem. Nie pamietam dnia ostatniej miesiaczki. :( Zrobilam testy ciazowe. 3 pozytywne. HCG 98.0 ale lekarz nic nie widzial na usg. Czy moze byc za wczesnie na usg aby zobaczyc co kolwiek?? Dodam ze od 3 dni mam brazowe plamienia i lekkie bole w dole brzucha. Czy to moze byc oznaka poronienia ? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

- jeśli to 2-3 tydzień ciąży a tak może wynikać po poziomie betaHCG to w USG nic się nie zaobserwuje
Dodam ze od 3 dni mam brazowe plamienia i lekkie bole w dole brzucha. Czy to możne być oznaka poronienia ?
- też to nie jest wykluczone, bo takie objawy często występują przy poronieniu