Czy to może być tworząca się przepuklina pachwinowa skośna?

Witam. Po lewej stronie wzgórka łonowego (nie w samej pachwinie) uwypukla mi się miękki ''guz''. Szczególnie na leżąco jak napnę mięśnie to się uwypukla, ale w normalnym życiu jak kaszlę czy kicham, to też czuję ,że coś tam się wypycha. Dodam,że jestem po operacji ginekologicznej metodą klasyczną . Czy to może być tworząca się przepuklina pachwinowa skośna?

Raczej skoro Pani jest kobietą i ta lokalizacja co Pani podaje może świadczyć o występowaniu przepukliny udowej, bardziej prawdopodobne niż pachwinowej, ale zapewne jest to przepuklina. Aby to konkretnie zdiagnozować wystarczająca będzie bezpośredni konsultacja i badanie przez chirurga ogólnego.