Czy to może być zapalenie mięśnia sercowego?

Witam Jestem w 41 tc i od tygodnia źle się czuje. Mam kołatania serca, jestem zmęczona, roztrzęsiona, boli mnie pod lewą piersią. Byłam w szpitalu i zrobili mi EKG, badanie o słuchowe przez kardiologa, morfologie, crp, tarczyce, elektrolity. Niby wszystko jest dobrze wyszłam po 2 dniach do domu ale nadal czuje się słabo, boli mnie z lewej strony. Po kawałku spaceru nie mam sił. Wcześniej 3 tyg temu 5 km nie stanowiło problemu. Boję się że tak zapalenie mięśnia sercowego albo coś podobnego. Czy mogli tego nie zauważyć? Stwierdzono mi też nerwice lękową. Proszę o pomoc.

Witam! Przedstawione przez Panią dolegliwości, przy prawidłowych badaniach laboratoryjnych, najbardziej przemawiają za podłożem emocjonalnym. Wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna. W leczeniu nerwic konieczna jest odpowiednio dobrana psychoterapią z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.