Czy to może przepuklina?

Witam, w wyniku z USG mam zapis, że w powłokach podbrzusza przy bliźnie pooperacyjnej(cc) jest zmiana lito - płynowa oniejednorodnym echu, nieco ostrych zarysach zewnętrznych, umiarkowanie intensywnie ukrwiona, 18 na 15 na 10 mm. Lekarz twierdzi, że to nic groźnego i mam poczekać czy urośnie. Ja twierdze, że to przepuklina. Boli po wysiłku, przy pochylaniu i napięciu mięśni. Boli zawsze po naciśnięciu, jest wyczuwalna, twarda kula.Gdzie mam pójść, do jakiego specjalisty? Czy to może przepuklina?

Witam , proponuje konsultację u dobrego chirurga lub byłego operatora! (nie wiem jaka była poprzednia operacja i jak dawno temu???) z.żurawski