Czy to możliwe żebym miała hiv jeśli mój organizm sam zwalczył hcv?

Czy to możliwe żebym miała hiv jeśli mój organizm sam zwalczył hcv? 16 lat temu brałam narkotyki i po roku intensywnego ćpania przestałam. Później zaszłam w ciążę i przy porodzie dowiedziałam się że mam hcv. Po 3 latach od tej informacji okazało się że mój organizm sam zwalczył hcv. Co jakiś czas myślę o tym czy mogę mieć wirusa hiv? Na logikę próbuje sobie tłumaczyć że gdybym miała hiv to by organizm nie zwalczył hcv. Bardzo sie boje zrobić badanie . Proszę o pomoc

Primum, być może miała pani w ciąży robiony anty HIV? lub w szpitalu? proszę sprawdzić w karcie informacyjnej. HIV może "przenosić" się w trakcie używanych wspólnie narzędzi (igły i strzykawki ) do podawania narkotyków. Proszę pomyśleć o dziecku. Jeżeli Pani jest zakażona to ryzyko zakażenia dziecka w trakcie ciąży i porodu jest ! W poniedziałek proszę zrobić test ! Koniecznie !