Czy to normalne, że mam obsesję na punkcie jednej dziewczyny?

Dzień dobry, piszę z dość nietypową sprawą i nie wiem, czy kieruję to do dobrego serwisu, ale proszę o pomoc. Otóż jestem kobietą, mam 15 lat. Od pewnego czasu mam obsesję na punkcie pewnej dziewczyny, której prawie nie znam. Jednak jet to obsesja nie na tle seksualnym (nie jestem lesbijką!) tylko po prostu chciałabym wyglądać tak jak ona. Podobają mi się jej włosy, jej twarz, a szczególnie figura - jest ona bardzo chuda. Ma tyle samo lat co ja i nie znam jej osobiście, aczkolwiek przeglądam jej zdjęcia na jednym z serwisów internetowych, gdzie jest to możliwe. Czasem chciałabym być nią, mimo że jej nie znam. Chciałabym mieć tak samo na imię, tak samo się ubierać, zajmować się tym czym ona się zajmuje. Czuję też dziwną potrzebę poznania tej dziewczyny, chęć bycia w jej życiu, albo po prostu być nią. Dodam, że mam niska samoocenę i często zdarzają mi się takie "obsesje". Nie wiem czy to normalne w wieku dojrzewania, czy taka "fascynacja" jest normalna? Czy mam się czym przejmować? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam!
Pisałaś we wcześniejszym liście (http://portal.abczdrowie.pl/pytania/czy-mozliwe-ze-mam-nerwice-natrectw), że podejrzewasz u siebie nerwicę natręctw. Opisane przez Ciebie problemy z "obsesją" na punkcie innej osoby mogą się także wiązać z wcześniej podanymi objawami.
Warto, żebyś skonsultowała się z psychologiem i lekarzem psychiatrą. W trakcie wizyty opowiedz im o swoich problemach, także o tym związanym z nadmiernym zafascynowaniem koleżanką. Specjaliści będą mogli zdiagnozować Twój problem i pomóc Ci w przezwyciężeniu go.

Pozdrawiam