Czy to normalne, że podczas pieszczenia żołędzia zaczynam wydalać mocz?

Kiedy pieszczę swojego żołędzia to często chce mi się siku, albo wydalam mocz, dlaczego? Bardzo często dzieje się tak, nawet wtedy kiedy wcześniej się wysikam. Boję się, że podczas stosunku nasikam swojej partnerce do pochwy, albo na nią, a było by to bardzo żenujące i głupie. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam. Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

W trakcie stosunku i podczas pieszczot drogi moczowe blokowane są, gdyż "otwierają się" nasieniowody. Dlatego też mocz nie powinien się wtedy wydostawać na zewnątrz. Jeśli tak się dzieje, to powinien Pan skonsultować się jak najszybciej z lekarzem urologiem. Pana problem może być związany z rozwojem stanu zapalnego lub chorobą somatyczną. Konsultacja lekarska da Panu możliwość rozwiązania tego problemu.

Pozdrawiam