Czy to oznacza, że nie mam plemników gotowych do zapłodnienia?

Witam. Leczymy się z żoną na niepłodność. Robiłem testy nasienia podstawowe i rozszerzone. Wszystko łącznie z prawidłową budową plemników 5% wyszło idealne. Jednak badanie MSOME pokazało 0% plemników 1 stopnia i 38 % plemników 2 stopnia. Czy jest się czym martwić? Czy to oznacza, że nie mam plemników gotowych do zapłodnienia ?

Witam,

jako psycholog i psychoterapeuta mogę jedynie zapytać,czy jesteście państwo zainteresowani psychoterapią w w/w zakresie,albo cokolwiek wiecie o takim sposobie leczenia problemów płodności/niepłodności.Proszę spróbować,bowiem u wielu osób poskutkował ,gdy przepracowali swoje pozostałe problemy .

Bardzo polecam.