Co mam sądzić o tych wynikach?

Witam serdecznie. Po badaniach lekarskich dostałem z żoną wyniki Ale niestety nie zrozumiem ich a wizytę lekarską mamy dopiero za miesiąc a nerwy czy wyniki są dobre czy złe biorą górę. Badanie nasienia Upłynnienie (min) 25 Objętość 2,2 Ph 8 Barwa szara Lepkość 0 Aglutynacja (stopień I-IV) wynik I Koncentracja Plemników 81 Całkowita liczba plemników 178,20 Ruch postępowy 34 mln/ejakulat 60,6 Ruch całkowity 74 mln/ejakulat 131,9 Brak ruchu 26 Żywotność 86 mln/ejakulat 153,3 Plemniki o prawidłowej budowie 4 mln/ejakulat 7,1 Koncentracja komórek okrągłych 0 Koncentracja leukocytów peroksydazo-dodatnich 0 Badanie żony Badanie AMH I ROMA Immunodiagnostyka- metoda ECLIA AMH- hormon anty-Mullerowski 3,41 ng/mL 1,52 - 9,95 ROMA - ocena ryzyka występowania raka jajnika HE 4 34,96 pmol/L CA - 125 32,22 U/mL Wartość ROMA 3,48 żona jest przed menopauzą Wiek 24 lata Żona ma na jednym jajniku torbiela dlatego lekarz zlecił wykonanie tego badania oraz staramy się o dziecko. Proszę o odpowiedź co Państwo sądzą o tych wynikach

Nie znam niestety podstawowych informacji i Państwu, żona - jak długie są cykle, czy jest owulacja w USG, ile czasu już podejmowane są starania o ciążę, czy były poronienia.