Czy to oznacza, że terapia jest nieskuteczna na tym etapie?

Witam, po nawrocie grzybicy lekarz przepisał mi trioxal 2x2 przez 7 dni dla mnie i partnera, potem 3 tygodnie przerwy i kolejne opakowanie 2x2 przez 7 dni dla mnie. Do tego dostałam clotrimazolum w globulkach i zalecone irygacje pochwy tantum rosa przez 5 dni. Jestem po 1szym etapie leczenia, tj. Skonczylam brać trioxal, ale widzę że nadal mam, w dużo mniejszej ilosci, ale nadal obecne upławy oraz czasami lekkie swedzenie. Podczas leczenia stosowalam odpowiednią dietę. Czy to oznacza że terapia jest nieskuteczna na tym etapie i powinnam brać dodatkowe leki czy na efekty musze czekać aż do zakończenia całej terapii?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze efekt nalezy ocenić po zakończonej terapii aczkolwiek nalezy udać się ponownie do lekarza zlecającego
Powyzsze leczenie aby ocenić prawidłowość przebiegu procesu lecznicego