Czy to oznacza, że uszkodziłem sobie zęby?

Dzień dobry, Przez 8 nocy wybielalam zęby Opalescence 16 w specjalnie zrobionych dla mnie nakładkach. Minęło 10 dni od zakończenia wybielania, a ja na końcówkach zębów (ok 1/3 zęba) zauważyłam przeziorność. Czy uszkodziłam sobie zęby, czy to minie z czasem? Czekam na wizytę u dentysty, jednak się bardzo stresuję. Pozdrawiam!
KOBIETA, 31 LAT 4 miesiące temu

Zęby często są przezierne na samym końcu, każdy ma inną anatomię i może teraz po wybieleniu jest to bardziej widoczne niż przed. Warto jednak aby w powiększeniu stomatolog ocenił sytuację.