Czy to prawda, że przez tabletki antykoncepcyjne może zmienić się ciepłota ciała?

czy to prawda, że przez tabletki antykoncepcyjne może zmienić się ciepłota ciała? i to że wpływają one różnie na libido, wagę i zachowanie? jeżeli tak to jakiego preparatu używać ii jak zminimalizować niepożądane skutki?

Witam,
dostępne są różne preparaty bez recepty wspomagające kurację antykoncepcyjną.
CO do temperatury ciała, tabletki eliminują wahania temp. ciała takie jakie występują podczas cyklu fizjologicznego.
Waga może ulec wzrostowi podczas terapii.