Zapytaj lekarza

7 1 6 , 3 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to są skutki uboczne antykoncepcji?

Witam, 18.04 odbyłam ostatni stosunek seksualny. Do tego czasu skończyłam skończyc dwa opakowania tabletek anytkoncepcyjnych (wliczając w to dwie miesiączki) po rozpoczęciu kolejnego opakowania zaczęły boleć (mogłabym nawet powiedzieć, że to uczucie było porównywalne z takim szarpnięciem) jajniki oraz ból w nadbrzuszu, do tego ból głowy, senność i wrażliwość). Czy są ta efekty uboczne brania tabletek antykoncepcyjnych czy to normalne, ponieważ teraz zaczęłam dopiero 4 paczkę tabletek. Czy w tym przypadku ciąże należy też wykluczyć skoro 29.04 tuż przed dostaniem miesiączki ginekolog wykluczyła ciąże. Proszę o pomoc, ponieważ te wahania nastroju i ból fizyczny mnie martwi.
KOBIETA, 20 LAT około miesiąca temu

Naturalne metody unikania ciąży

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy