Czy to źle dobrane leczenie może powodować zmiany w zachowaniu, decyzjach i agresję wobec najbliższej osoby?

Osoba, której testy psychologiczne wykazały objawy w kierunku schizofrenii i dwubiegunowki. Leczona w przeciagu niecałych 2 lat 8 różnymi lekami, wszystkie to antydepresanty. Od miesiąca zachowuje się nie do poznania, zerwała zaręczyny, jest agresywna w stosunku najbliższej osoby. Ostatni przyjmowany lek to Cital. Czy to źle dobrane leczenie może powodować aż takie zmiany w zachowaniu, decyzjach i agresję wobec najbliższej osoby?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do konsultacji z Lekarzem prowadzącym, który zna Osobę oraz Jej historię leczenia, oraz odpowiedź na leczenie farmakologiczne.

Z przesłaniem dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605