Jak radzić sobie z agresją wobec bliskich?

W pierwszym związku zawsze byłam osoba uległą, zgadzałam się z moją drugą połówka praktycznie w każdej sprawie, nigdy się nie kłóciłyśmy. Po zerwaniu stałam się bardzo nerwowa i drażliwa, małe sprawy doprowadzają mnie do płaczu. Obecnie jestem w związku z chłopakiem, czasami gdy mnie nie słycha zaczynam go wyzywać, czasami do uderze w złości nigdy nie robie tego celowo, czasmi udrapne, zwykle ma być to delikatnie ale używam więcej siły niż bym chciała on jest wtedy zły ja go przepraszam odtrąca przeprosiny robi mi sie przykro chce mi się płakać, potem on przychodzi przeprosić ale wtedy ja niechce go sluchać i tak w kółko dopuki oboje w tym samym czsie do siebie nie przyjdziemy. Nie chce mu robić krzywdy ale jego zachowania strasznie mnie irytuja. Jak nad tym zapanować?

Dzień dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do bezpośredniej/pilnej konsultacji
diagnostycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu, bez skierowania albo prywatnie).

Z życzeniami dla Pani tego, co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605