Czy to zwykłe osłabienie po anginie?

Witam Miałem angine i początkowo jeden antybiotyk nie zadziałał i dostałem drugi. W sumie brałem 12 dni. SKończyłem brać 10 dni temu. Odczuwam teraz osłabienie tzn ciągłe pocenie - raz mocniej raz słabiej, głównie głowa i szyja z tyłu. Zrobiłem wyniki morfologii cukru tsh i wszystkie są dobre. Czy to po prostu osłabienie po chorobie czy coś innego ? już nie wiem co robić. dodam iż biorę leki na ciśnienie. WIek 31 lat 178 cm 92 kg meżczyzna

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć