Czy toksyczną marskość wątroby się leczy?

Proszę mi pomóc. Mam toksyczną (przez farbę nitro) marskość wątroby) i GGTP 1200. Czy da się to leczyć? Dziękuje. Krzysztof

Trzeba w tej sprawie udać się na leczenie do hepatologa. Oczywiście zawsze można w jakiś sposób zregenerować uszkodzoną wątrobę poprzez odpowiedni tryb życia, dietę, leki. O odpowiednim postępowaniu powinien zadecydować hepatolog po badaniu klinicznym i analizie badań laboratoryjnych.