Marskość wątroby i osłabienie

Witam. Obecnie choruję na marskość wątroby, jestem po usunięciu śledziony i woreczka żółciowego. Od pół roku mam trzustkę atroficzną i refluks żółciowy. Moje wyniki laboratoryjne są dobre lecz czuję się nie za dobrze, bo odczuwam bóle brzucha, spadła mi siła w nogach oraz szybko się przeziębiam. Chciałbym się dowiedzieć w jakim stopniu mój organizm jest uszkodzony?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza hepatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie większej ilości informacji i wyniki pozostałych badań, a przede wszystkim poznać etiologię marskości wątroby.