Marskość wątroby i atrofia trzuski

Witam. Obecnie choruję na marskość wątroby i atrofie trzustki. Jestem po usunięciu śledziony i woreczka żółciowego. Do tego od niedawna dołączył się refluks żółciowy. A pytanie mam takie: W jakim stopniu moje choroby i przebyte operacje mogą mieć znaczenie co do uszczerbku na zdrowiu? Chodzi mi jak bardzo moje zdrowie jest uszkodzone. Dziękuję.

Aby konkretnie odpowiedzieć na to pytanie muszę mieć dokładne informacje na temat wyników badań laboratoryjnych i obrazowych . Zaawansowanie atrofii trzustki i marskości wątroby musi być dokładnie oceniona w badaniach. Proszę o szczegóły w tym zakresie.