Marskość wątroby a regeneracja

Witam mam takie pytanie,choruje na marskość wątroby od 2011r do tej pory nic nie pije ani kropelki alkoholu,ale czasami podjadam pieczone potrawy czy jest szansa że ona się zregeneryje

Zawsze taka możliwość istnieje przy zachowaniu diety i abstynencji. Można wykonać kontrolne badania laboratoryjne i obrazowe celem oceny obecnego stanu wątroby.