Czy torbiel jajnika może wywoływać ból?

Witam. 17 marca wykryto u mnie torbiel 4cm na prawym jajniku (TK). Jajnik caly czas boli, bolą mnie też plecy w okolicy nerki i bok pleców od biodra w górę. Czasami odczuwam ból w okolicy pępka i pod zebrem. Czy jest to możliwe że torbiel wywołuje te bóle?Niestety nie wiem jakie rozmiary ma ona teraz ponieważ lekarz nie chce powtórzyć zadnych badan. Mieszkam w Szkocji i ciężko jest się dostać do ginekologa. Nie mam też leków. Wiem tylko że TK pokazała że inne narządy są zdrowe. Dziękuję

Aż takie dolegliwości raczej nie są spowodowane torbielą jajnika, może pochodzą od kręgosłupa? Jaki sport Pani uprawia, jaka jest forma wypoczynku? Czy chroni Pani swój kręgosłup w sposób właściwy? Proszę zgłosić się do GP i fizjoterapeuty.