Czy torbiel w pęcherzu jest groźna?
Witam w badaniu usg wykazało , że mam torbiel w pęcherzu. Moje pytanie brzmi czy zostawić go w spokoju czy też podjąć jakieś działania ? I Czy to jest groźne? Proszę o pomoc

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Sugeruje wizytę u urologa, zapewne konieczna tez bedzie okresowa kontrola w usg. Pozdrawiam