Czy trądzik na czole oznacza jakiś konkretny problem w organizmie?

Witam mam pytanie do dermatologa. Mam 26 l. Czy trądzik na czole oznacza jakiś konkretny problem w organizmie ? Przez 10 lat tradzik miałem tylko na twarzy , plecach bez czoła. Teraz od pół roku miewam bardzo duże wysypy tylko na czole, reszta zero trądziku. Czy jest to czymś konkretnym spowodowane , hormony? w tym wieku? Co mam zbadać

Witam Pana,

Badanie hormonalne nie przyniosą znalezienia źródła problemu. Rekomenduje wizytę u kosmetologa lub dermatologa aby dobrać odpowiednią pielęgnację/ leczenie oraz zweryfikowanie stylu Pana życia np diety, która może nasilać produkcje ,, niewłaściwego'' sebum i namnażanie się bakterii powodujących trądzik.

Pozdrawiam.