Czy transfer zarodka przebiegł pomyślnie?
W 11 dniu po transferze 2-dniowego zarodka BHCG wyniosła 115,8 mlU/ml, w 13 dpt – 219, a w 23dpt – 4100. Na USG lekarz rozpoznał zarodek i ciałko żółte, natomiast stwierdził, że przyrost BHCG jest nieco zbyt wolny. Czy są to dobre rokowania? Wiek ciąży to 5 t 4d.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
czasem zdarza się, że hormon beta-HCG nie rośnie zgodnie z normami, a mimo to ciąża rozwija się prawidłowo.
Proszę więc być dobrej myśli i wierzyć, że będzie dobrze. W międzyczasie warto kontrolować hormon gonadotropiny kosmówkowej, który powinien ulegać podwojeniu co 2-3 dni oraz stosować się do zaleceń lekarza. Z pewnością kolejna wizyta przyniesie nowe informacje i rozjaśni obecną sytuację.
Trzymamy kciuki!
Inni użytkownicy również pytali o wyniki beta-HCG po transferze. Poniżej umieszczamy przykładowe pytania:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/poziom-bhcg-w-17-dni-po-transferze,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/wyniki-bhcg-po-transferze-zarodkow,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/wynik-b-hcg-17-dni-po-transferze.