Czy transwestytyzm jest wrodzony?

Witam mam pytanie czy noszenie damskiej odziezy to jest w genach czy to jest nawyk nabyty ?Wiem że to sie nazywa transwestytyzm i czy to sie leczy czy to jest już wrodzone ?

Transwestytyzm jest przez większość teoretyków traktowany jako perwersja. Nie ma raczej charakteru wrodzonego. Jeśli wywołuje to dyskomfort pacjenta to istnieje przestrzeń do terapii ale to zależy od terapeuty.