Czy u mojej dziewczyny doszło do zapłodnienia?

Witam. Mam pytanie, kochałem się z dziewczyną za około 3-4 dni dostała ona okres jakie jest prawdopodobieństwo że mogło dojść do 'wpadki' i może ona być w ciąży? Powinny to być dni niepłodne prawda?

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

w Pana przypadku raczej nie ma powodów do obaw. Wskazuje się, że dni niepłodne przypadają na okres około 10 dni przed spodziewaną miesiączką. Oznacza to, że w tym czasie nie ma szans na zajście w ciążę. Jeżeli miesiączka przyszła w spodziewany termin, to również raczej na pewno wyklucza ewentualną wpadkę.

W linku poniżej zamieszczam artykuł dotyczący metod antykoncepcji:

https://portal.abczdrowie.pl/antykoncepcja

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.