Czy ucisk w głowie może być spowodowany wyrzynającą się ósemką?

Witam od lipca tego roku mam problem z zebami . Wychodzi mi ósemka Górna z prawej strony i ząb który znajduje się na dole również z prawej strony siódemka mam do chirurgicznego wyrwania. Niestety na nfz i czek do końca lipca . Właśnie od tego momentu czyli od lipca mam dziwny ucisk w głowie co parę dni z prawej stron . Jakby coś mnie cislo nie umiem określić tego . Miałam zrobione różne badania , zdjęcie zębów . Krew . Tarczyca. Przeswietlenie krefoslupa no i teraz tomografie komputerowa głowy. Wszystkie wyniki dobre . Wynik tomografii głowy wyszedł dobrze z wyjatkiem takiego wpisu : niewielka przestrzen plynowa w tylnym dole czaszki-duży zbiornik wielki mózgu(wariant anatomiczny) lub niewielka torbiel pajeczynowki. . . Czy to możliwe że to od zęba ?? Wcześniej nie miałam żadnych problemów tego typu. Trochę się martwię . Proszę o poradę lekarza mam za dwa tygodnie . Pozdrawiam .

Utrudnione wyrzynanie ósemek może również mieć swój udział w dolegliwościach,które Pani podaje - wskazana konsultacja chirurga stomatologicznego.