Wynik badania TK głowy u 36-latki
dzień dobry dostałam wlasnie wynik tk glowy .przestrzen plynowa sr.ok 13 mm w przedluzeniu zbiornika okalającego po stronie prawej.zwapienie sr 3mm w komorze IV.drobne zwapienie w gałce bladej po stronie lewej. co to wszystko oznacza ? dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Zwapnienia to z reguły zmiany na podłożu zwyrodnieniowym. Sugeruję udać się do lekarza zlecającego badanie celem konsultacji.
Pozdrawiam.