Wynik badania mózgu 58-latki

prosze o pomoc w opisie, w placie czolowym prawym pojedyncze ogniska sr 4.5 mm,hiperintensiwne w ekwencjach T2 zaleznych,nie wzmacniajace sie po podaniu kontrastu-zmiana niespecyficzna.przestrzenie plynowe przymozgowe okolic czolowych i ciemieniowych poszerzone -zaniki korowe mozgu. odcinkowy stan zapalny w zatoce klinowej prawej. Tluszczowa przebudowa wyrostkow sutkowatychobu kosci skroniowych,bardziej nasilona po stronie prawej. dziekuje bardzo pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam kontekstu klinicznego wykonywania badania. Zalecam wizyte i konsultacje u lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam