Czy ucisk w klatce piersiowej może oznaczać przepuklinę?

Witam mam zrobiony rezonans kręgosłupa a w nim kilka przepuklin w tym 3 w odcinku piersiowym i szyjnym ,jak siadam lub wstaje odczuwam dziwny dyskomfort w klatce piersiowej typu jakies jakby uderzenie jakby powietrze wybuchało tzn jakiś balonik ,dziwne drgania ,możliwe jest ze to związane jest z przepuklina?bardzo prosze o jakies rady

W pierwszej kolejności należy zastanowić się dlaczego widoczny jest u tak młodej osoby obraz opisany powyżej. Jaki sport Pani uprawia, jaka jest forma wypoczynku? Skąd takie zmiany i co dalej robić, żeby je wycofać i przywrócić stabilny i prawidłowy obraz. Wypukliny mogą dawać przeróżne dolegliwości, jednak najważniejsze jest przywrócenie zdrowia. Tu nie pomogą tabletki a jedynie Pani zaangażowanie i współpraca z mądrym fizjoterapeutą i rehabilitantem. Wiele zmian przed Panią a wynik zależy wyłącznie od Pani.