Wysepka tłuszczowa w szpiku, pogłębienie kyfozy piersiowej

dzień dobry panie doktorze chciałam się zapytać bo mój mąż jest chory na SM i jezdzi na wózku i 29 lutego miał MR kręgosłupa piersiowego i wyszło że ma zwężenie rdzenia TH1 TH7 TH8a także wysepka tłuszczowa w szpiku pogłębienie kyfozy piersiowej tylne pośrodkowe płaskie wypukliny pierścieni włóknistych tarcz międzykręgowych TH5 TH6 TH7TH8 I TH8-TH9 I nie wielkie podwiązadłowe pośrodkowe przepukliny jąder miażdżystych

Ale o co chce Pani się zapytać? Zmiany w kręgosłupie są znacznie nasilone, praktycznie w każdym odcinku kręgosłupa piersiowego i powinny być zinterpretowane przez neurologa prowadzącego (konsultacja z rehabilitantem).