Czy uczucie słabych nóg jest normalne przy stwierdzonej dyskopatii?
Dzien dobry, czy przy objawach stwierdzonej dyskopatii przez RM,moze być uczucie słabszych nog(czasami)?czy to bardzo poważne ta dyskopatia?

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Może tak być. W celu oceny neurologicznej powinien Pan udać się do specjalisty, ponieważ dopiero po badaniu można odpowiedzieć jak poważne są zmiany.