Czy rehabilitacja może pogłębić dyskopatię?

Witam mam dyskopatie Centralne wypadniecie jadra miazdzystego do swiatla kanalu na 3mm naciska na worek oponowy i rdzen brzuszna Na poziomie C3-4 zmiany zwyrodnieniowo wotworczych tylnio bocznych sasiadujacych krawedzi trzonow kregowych powoduje umiarkowane przewezenie prawego otworu miedzykregowego Neurochirurg ogladajac plytke z TK zakazał mi rechabilitacji stwierdzil ze stan moze sie bardziej poglebic Czy doktor ma racje powinnam wstrzymac sie od cwiczen bo rehabilitacja moze mi zaszkodzic Prosze o odpowiedz juz sama nie wiem co robic

MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ; Ważny PACJENT i objawy, wywiad!
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, nastrój
Pozdrawiam i zapraszam