Czy udać się ponownie do lekarza rodzinnego?

Witam Od dłuższego czasu cierpię na bóle głowy pojawiają się one najczęściej przy wysiłku fizycznym, dłuższym siedzeniu w niewygodnej pozycji. Rano też najczęściej wstaje z bólem głowy. DO tego jeszcze ze,, strzela '' mi w karku szyi... Rezonans i tomografia komputerowa wyszła dobrze. Jednak ze Pani doktor że szpitala powiedziała że może to być migrena i dostałam zwolnienie od wychowania fizycznego żadnych leków- nadal prawie Codziennie zażywam tabletki przeciwbólowe APAP EXTRA. Do tego wszystkiego skonczylo mi się zwolnienie a ja nie chcem cierpieć z pulsujacym bólem głowy. I w tej sprawie mam pytanie czy mi zwrócić się do lekarza rodzinnego o ponowne wystawienie zwolnienia.

Witam serdecznie,

Zdecydowanie konieczna jest konsultacja lekarska. Oczywiście w pierwszej kolejności z lekarzem rodzinnym, a pózniej wskazana konsultacja neurologiczna celem znalezienia przyczyny i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.