Czy uderzenia gorąca powodują uszkodzenie naczynek?

Witam serdecznie,jestem w trakcie menopauzy,mam 49 lat,wszystkie objawy bóle kosci, uderzenia gorąca minęły po menopauzal formula ale na twarzy jest rumien czoło ,nos i obok nosa i popękane naczynka na nosie ,czy to jest normalne ,że po tych uderzeniach gorąca zostały popękane naczynka?jak sobie z tym radzić?ogólnie czuję się dobrze tylko czasem bolą kosci.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wygląd skóry oraz jej typ może się zmienić na skutek zmian hormonalnych. Jej kondycję mozna poprawić przez zabiegi kosmetyczne, odpowiednio dobrane kosmetyki.
Pozdrawiam