Czy USG mogło się pomylić o dwa tygodnie?

Przeszlam operacje na TAPS, odmiana TTTS. W wyniku operacji, podzial miedzy blizniakami zostal zniszczony i jednojajowe blizniaki sa teraz w jednym worku. Od 4tygodni przebywam w szpitalu pod obserwacja w celu dopriwadzenia ciazy do 32tygodnia 4dni I wykonania cesarskie ciecie. Wg usg jestem teraz w 31tygodniu. Jednak zgodnie z data ostatniej miesiaczki (ktorej nie jestem pewna) jest to 33tydzien. Czy jest mozliwe ze usg myli sie o 2tyg? Moje cykle byly regularne 28-32dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli były regularne miesiączki to chyba nie powinno być problemu z data ostatniej miesiączki ? Sadze ze w takim przypadku nalezy kierowac się usg