Czy usunięcia ósemki pod narkozą jest refundowane przez NFZ?

Witam chciałabym się zapytać czy usunięcie ósemki pod narkozą jest refundowane. Mam bardzo silny odruch wymiotny i panicznie boję się dentysty. Proszę o odpowiedź i wskazanie mi szpitala w łodzi gdzie mogę wykonać zabieg

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Jeżeli chodzi o Łódź trzeba szukać oddziału chirurgii szczekowej.