Czy uszkodzony krążek jest skuteczny?

Witam, Zaczynając stosować krążek nie miałam pewności jak ma wyglądać. Mój jest na 1cm bardziej przezroczysty niż reszta i ma wgniecenie. Pokazując go Ginekolog opowiedziała, że przesadzam i żebym się nie przejmowała. Czy jest możliwość, że nie działa? Bardzo proszę o pomoc. Jest to mój pierwszy krążek od 3 lat brania tabletek. Z firmą nie ma możliwości kontaktu. Z uszanowaniem, X

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Jeżeli ginekolog widział krążek i nie miał co do niego zastrzeżeń to nie ma Pani powodów do obaw. Działanie krążka powinno być zachowane. Oczywiście warunkiem skuteczności krążka jest przestrzeganie zasad jego stosowania.

Pozdrawiam