Czy uszkodzony mieszek w brwiach odrośnie?

Witam, zawsze miałam grube gęste brwi natomiast przez pójście około pol roku temu do kosmetyczki moje brwi stały sie cieńsze i utraciły swoj kształt. Wcześniej wielokrotnie bywałam u kosmetyczki ale nigdy aż tak sie nie zawiodłam. Przez te pol roku brwi trochę odrosły ale nie do końca i mam wrażenie ze juz nie rosną. Czy możliwe ze jeżeli kosmetyczka uszkodziła mieszek to juz nigdy nie odrosną czy nastąpi wymiana tego mieszka za jakiś czas i bedą znowu odrastały włoski?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza medycyny Estetycznej po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć