Czy usztywnienie zostanie ze mną na dłużej?

Witam tydzień temu źle stanęła i uszkodzilam staw skokowy (prawdopodobnie pękła torebka stwowa) na izbie przyjęć wykonano mi RTG i założono szyne gipsowa na 10 dni.dzis ściągnęła szyne i nadal jest krwiak i opuchlizna. W środę 21.02 mam wizytę u chirurga. Moje pytanie brzmi czy usztywnienie zostanie że mną na dłużej czy zostanie mi zdjete

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od objawow w badaniu, sadze ze warto jest wykonać usg , proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ortopedy