Czy w czasie stosowania żelu Davercin można oczyszczać twarz u kosmetyczki?

Witam,czy w czasie stosowania żelu davercin można oczyszczać twarz u kosmetyczki?

Dzień dobry,

Dacercin jest antybiotykiem, który może działać podrażniająco. Odradzam w tym samym czasie stosowania innych miejscowo leków na trądzik a także wykonywania zabiegów u kosmetyczki. Nawet delikatny zabieg złuszczający może spowodować nasilenie podrażnienia skóry i dodatkowe problemy.

Pozdrawiam serdecznie.