Czy w przypadku infekcji bakteryjnych nie ma potrzeby leczenia obojga parterów?

Dzień dobry, Ginekolog zdiagnozował stan zapalny spowodowany bakteriami. Dostałam receptę na globulki, jednak nie przepisał nic dla mojego partnera, któremu nic nie dolega, nie ma żadnych dolegliwości. Czy w przypadku infekcji bakteryjnych nie ma potrzeby leczenia obojga parterów? Dodam, ze wcześniej w przypadku infekcji grzybiczych przepisywał leki również dla partnera.

Dzień Dobry Pani,

W przypadku zdiagnozowania stanu zapalnego u jednego z Partnerów, jest zasada farmakoterapii u obojga Partnerów...

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605