Czy w takiej sytuacji ciąża jest bardzo prawdopodobna?

Dzień dobry, wysyłałem zapytanie ale podałem za mało informacji. Wsadziłem mojej partnerce czubek penisa (warto dodać że nie byłem praktycznie W ogóle stymulowany przed tym więc nie byłem podniecony w jakimś dużym stopniu), wsadziłem go na 1.5 może 2 centymetry, z 3 razy, oczywiście do wtrysku nie doszło, a nawet nie czułem wielkiego podniecenia ani nawet części orgazmu. Partnerka była 2 dni po skończonych dniach płodnych. Czy jest poważna możliwość ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

w opisanej przez Pana sytuacji prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest niewielkie. Mimo to nie możemy go całkowicie wykluczyć wyłącznie na podstawie krótkiego opisu.

Zdaniem naszych ekspertów każde niezabezpieczone współżycie niesie ze sobą ryzyko zajścia w ciążę.

W dniu spodziewanej miesiączki partnerka powinna wykonać test ciążowy, który da Państwu pewną odpowiedź na pytanie, czy na skutek tych czynności mogło dojść do zapłodnienia.

Inne pytania wraz z odpowiedziami naszych specjalistów umieszczamy pod poniższymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/stosunek-po-dniach-plodnych-a-zajscie-w-ciaze,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ryzyko-ciazy-po-dniach-plodnych,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ryzyko-ciazy-po-pettingu-po-dniach-plodnych.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.