Czy w trakcie kuracji Izotekiem możliwe jest powiększenie piersi?

Dzien dobry, czy w trakcie kuracji Izotekiem możliwe jest wykonanie zabiegu powiększania piersi? Czy to zależy od dawki leku jaką przyjmujemy? Jesli nie można, jaki musi być odstęp czasowy od zakończenia kuracji Izotekiem do czasu operacji plastycznej?

Witam,

Najbezpieczniej jest wykonać zabieg augmentacji piersi po minimum 6 miesiącach od odstawienia leku. Izotek może zaburzać proces gojenia więc najbezpieczniej odczekać.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul