Czy w woj dolnośląskim jest ośrodek na odczulanie na sierść kota metodą peptydową?

witam mam pytanie czy w woj dolnośląskim jest ośrodek na odczulanie na śerść kota metodą peptydową albo gdzieś w Polsce jest to nowa metoda na skuteczne odczulenie a mam w rodzinie osobe mocno uczuloną która objawy ma nawet gdy przebywa z osobą która przyszła do niej bez kota to zaczyna się dusić i gardło ją zaczyna boleć i nie może nic powiedzieć

Ja odczule. Łódź Wigury 19 Szpital świętej Rodziny. Zapraszam codziennie proszę o sms 608021224. Odczuliłem już ponad 300 osób na kota. Śmiało. Mamy dobrą organizacje szczepień. Dam Radę. Proszę o skierowanie do poradni alergologicznej z dopiskiem pilne. Pozdrawiam Tomasz Grzelewski.