Czy w ciąży można nabawić się alergii?

Witam. Jestem w 18 tygodniu ciaży i od 3 dni mam uporczywy problem. Chodzi o to, że strasznie swędzi mnie całe ciało, a najbardziej stopy i dłonie, świąd nasila sie nocą :( czy to możliwe , aby w ciąży nabawić sie alergii?? Dodam że w domu mam psa i jako dziecko byłam uczulona na pyłki traw , ale mi przeszło. Proszę o poradę.

zapraszam że skierowaniem Wigury 19 szpital sw rodziny poradnia alergologiczna z dopiskiem pilne! zrobimy szybko badania z krwi bo trzeba. zobaczymy. Tomasz Grzelewski. nawet za 2- 3 dni. Tel 608021224 (proszę o sms.oddzwonię.)