Czy warto brać pod koniec ciąży caulophyllum thalictroides D6?

Czy warto brać pod koniec ciąży caulophyllum thalictroides D6 (lek homeopatyczny) , czy nie szkodzi on dziecku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Jeżeli nie ma potrzeba to nie zaleca się przyjmowania jakichkolwiek preparatów w czasie ciąży.