Kaszel a odpowiednie preparaty w ciąży

Witam, czy spanie w pokoju z telewizorem szkodzi ciąży?? (10 tydzień)??? a jezeli pojawia sie kaszel w ciazy jaki preparat nalezy zastosować by przeszło?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie zaszkodzi dziecku. Może wpływać na jakoś snu. Co do kaszlu, w razie infekcji zaleca się u kobiet w ciąży udanie się do lekarza, aby po badaniu móc określić prawdopodobną przyczynę oraz zalecić odpowiednie preparaty.