Czy wydzielina z pochwy po miesiączce jest normalna?

Dzien dobry. Mam pytanie. Czy wydzielina z pochwy po miesiączce to cos normalnego czy to juz upławy? Jakies dwa miesiące temu ginekolog przepisał mi globulki na upławy, wybrałam i nie zauważyłam nadmiernego wytwarzania wydzieliny. Czy możliwe jest ze upławy wróciły mimo ze dwa miesiące wcześniej leczyłam je globulkami czy to po prostu normalne funkcjonowanie organizmu?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy są podobne do tych co występowały dwa miesiące temu? Jeśli tak wskazana wizyta u lekarza ginekologa